Enter your keyword

Mermerit İmalatı

İSTEĞİNİZE UYGUN BANYO-MUTFAK TEZGAHLARI

Mutfak tezgahı, kuaför tezgahları gibi çok evyeli lavabo dökümü, hilton lavabo, karşılama bankoları, sınırsız renk ve model seçenekleri ile mermerit imalatı yapılmaktadır.Bütçenize uygun Sizler Özel banyo mutfak mermerit Tezgahları İmalatımızdır.

MERMERİT NEDİR?

Mermerit Sıvıları kesinlikle içine emmemektedir.Mermerit yüzeyinde gözenekler olmadığından dolayı leke oluşturmaz, bakteri, mikrop, kir, oluşmasına izin vermez. Mermerit üzerine dökülen herhangi bir madde (asitler, yağlar,sulu maddeler, kola, çay, limon suyu ve asitli temizleyiciler gibi dış etkenlerden etkilenmemektedir. Mermerit malzemesinin ana hammaddeleri polyester ve mermer tozudur.Bununla Birlikte içerisine eklenebilen renk pastaları, ayırıcı ve jelkot gibi ek malzemeleri ile çeşitleri arttırılabilir.

MERMERİT NERELERDE KULLANILIR

Mermerit’den imal edilen mutfak tezgahları ve banyo lavabolarının arka tarafı kalındır ve ön Bölümü ve evye kısmının yekparedir bu neden ile sıvı sızması yapmadığından için mutfak ve banyo dolaplarının sıvıdan dolayı zarar görmesini engeller.
Mermer tezhaglarda bağlantılar yapıştırma olduğundan dolayı, zamanla sızdırma ve bağlantı yerlerinden ayrılma olasılığı çok yüksektir. Mermerit’de yapıştırma ve ek yeri bulunmaz. Bu nedenle zaman içerisinde arka süpürgelik ile ön ve kenar kısımların bozulması, esnemesi ve evye’nin tezgahtan ayrılıp aşağı düşmesi gibi bir problemler asla olmaz. Kalıptan çıkarıldığında yüzeyi pırıl pırıl ve parkaltır. çok şık ve estetiktir.Cilalamaya bile gerek duyulmaz.
Renkleri senelerce solmaz ve parlaklığını kaybetmez. İsteğinize göre Mutfağınıza, banyo dolaplarınıza veya fayanslarınıza uygun,renk seçenekleri ile üretilebilir.
Hatta Size özel renk çalışması bile yapmak mümkündür. Ürünlerin imalatı sırasında,malzemenin içindeki hava alınır bu nedenle,ürünlerde çatlama ve hava boşlukları oluşmaz.
Polyester bazlı üretim olduğu için Esneme payı mermere göre çok daha fazladır.Bu nedenle çok sağlamdır.
Mermeritler 220°c ye dolaylı olarak dayanıklıdır.