Enter your keyword

KASR-I MER

Granit,ÇimStone ve Mermerit Mutfak - Banyo Tezgahları İmalatı

HAKKIMIZDA

KASR-I MER Mermerit Mutfak Banyo Tezgahları İmalatı Firmamız Nisan 2012 ‘de kurulmuştur.30 yıllık Marangozluk ve Mobilya İşleri ile çeşitli İşletmelerimizde ve farklı kuruluşlarda Siz Değerli müşterilerimize yıllardır Güvenilir hizmet vermekteydik.İhtiyaçlar doğrultusunda ve Geçmiş tecrübelerimizi de birleştirerek KASR-I MER Mermerit Mutfak Banyo Tezgahları İmalatı firmamızı açtık.

MİSYONUMUZ

Her eve Yeni Mermerit Mutfak Banyo Tezgahlarını Tanıtıp sağlamlığı ve şıklığını göstererek herkesin ihtiyacını karşılamaktır..

BURSA MERMERİT

Granit,ÇimStone ve Mermerit Mutfak – Banyo Tezgahları İmalatı.Bütçenize uygun Sizlere Özel banyo mutfak Tezgahları İmalatımızdır.

Mermerit İmalatı

Mutfak tezgahı, kuaför tezgahları gibi çok evyeli lavabo dökümü, hilton lavabo, karşılama bankolarında , sınırsız renk ve modelleri ile mermerit kullanılmaktadır.

Granit İmalatı

Granite aşınmaya dayanıklılğı ile tezgah üstleri, döşeme kaplamaları, kaldırım taşları, merdivenler ve anıtlar gibi günlük hayatta birçok alanda kullanılmaktadır..

Çimstone İmalatı

Çimstone başta mutfak tezgahları ve banyo bankoları olmak üzere zeminden cepheye, merdiven basamağından sehpaya projeler için ideal bir üründür.